środa, 27 czerwca 2012

I recommend: Suits


" Najbystrzejszy prawnik w Nowym Yorku...który nie skończył szkoły prawniczej"

-   "The smartest lawyer in New York didn't go to law school" -

"Mike Ross (Patrick J. Adams) jest leniwym, lecz błyskotliwym, wyrzuconym z uniwersytetu chłopakiem, cechującym się pamięcią fotograficzną, która pomogła mu zdać egzaminy adwokackie, nie uczęszczając do szkoły prawniczej. Harvey Specter (Gabriel Macht), jeden z najlepszych prawników na Manhattanie, zatrudnia Rossa na stanowisku jego nowego współpracownika. Jednakże musi on udawać, że ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Harvarda, ponieważ tego oczekuje od pracowników polityka firmy."

źródło: filmweb.plOd pierwszego odcinka polubiłam bystrego i skromnego Mike'a, który dzięki swojej fotograficznej pamięci, niejednokrotnie wychodzi z opresji; błyskotliwego i przystojnego Harveya, któremu Mike zawdzięcza posadę w prawniczej korporacji oraz Louisa, który jest tak barwną i prześmieszną postacią, że grzechem byłoby o nim nie wspomnieć :) 

- From the first episode I liked clever and modest Mike who with his photographic memory, often out of trouble; brilliant and handsome Harvey, which Mike owes a job in corporate law, and Louis who is so colorful and hilarious character that it would be a sin not to mention :) -


3 komentarze:

 1. Widze kochana, ze ogladamy te same seriale:))))))
  Uwielbiam:)!

  OdpowiedzUsuń
 2. A tak w ogole to mialas ode mnie zaproszenie do zabawy:)) ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dopiero dziś zauważyłam :) postaram się szybko zrobić osobny post na ten temat :)

   Usuń